Земельні аукціони в Україні

Сьогодні, починають запроваджувати відкриті ринки земельних сільськогосподарських угідь. Раніше, українцям не було дозволено розпоряджатися власним угіддям. Всі процедури продажу відбувалися без них. Мораторій мав вплив на кожного шостого громадянина. І ось, підписавши Закон № 2178-10, прийняли рішення відкрити доступ до покупки ділянок землі усім охочим громадянам. Закон дозволяє реалізувати ділянки с/г призначення із липня цього року для фізичних, а для юридичних осіб із січня 2024 року. Всі аукціони будуть проводитися в системі Prozorro.Sale, що забезпечує контроль процесів торгівлі і використання важливих ресурсів цільовим. 

Всі процедури відбуваються об’єктивно по відношенню до вибору переможця і виключає можливі корумповані схеми, дискримінація учасників лоту неприпустима. Саме завдяки електронній торговій системі Прозорро.Продажі всі махінації ліквідуються і кошти йдуть не до кишень хабарників, як це було раніше, а надходять до Держбюджету. Так само і ділянки, потрапляли до нечесних рук, коли їх потребували інші, чесні, громадяни, дійсно для важливої справи.

Майданчики Прозорро.Продажі та аукціони землі на них.

Гарантується вільний доступ до земельних аукціонів в системі Прозорро.Продажі. як тільки запрацює ринок землі на повну. Кожен громадянин зможе брати участь в торгах, а прозорість даного процесу буде контролюватися на рівні держави. Раніше блокувалась прозора діяльність агросектору діяльністю мораторію та корумпованістю чиновників, яким було це вигідно. 

Вже близько 4 років працює електронний спосіб реалізації земельних ділянок. За ці роки, вона довела свою надійність та ефективність, що можна побачити по прибутку 35 млрд грн. Насправді, в електронній системі відбуваються онлайн-торги в різноманітних напрямках: малої приватизації, необробленої деревини, майна банкрутів та безліч інших. І всі продажі проводяться без “ договорняків” та махінацій, за ринковою ціною. Тож, якщо ви бажаєте більше дізнатися з приводу земельних аукціонів, переходьте за посиланням:https://megasale.com.ua/auktsiony-po-zemli-skoro-startuyut-v-ukrayini/. Якщо виникнуть питання щодо вибору лоту або інших проблем, звертайтеся до спеціалістів біржі землі. Вони з радістю розкажуть вам про всі плюси даного процесу, підберуть лот, побудують стратегію часті в аукціоні.

About the author