Як зберігати куплену деревину

Виправити 2 кінця дерев’яних плит

Цей спосіб найкраще підходить для відкочування невеликих дерев’яних пластин. Все, що вам потрібно зробити, це просто отримати цвяхи, молоток і плоскогубці. Цей метод не тільки економить час, але і дуже простий. Детальніше на сайті sale.uub.com.ua.

Вам просто потрібно за допомогою цвяхів закріпити обидва кінці викривленої дерев’яної пластини. Після цього вам доведеться видалити цвяхи за допомогою плоскогубців, щоб завершити процес. За допомогою цього методу можна відразу розгорнути невеликі дерев’яні шматочки.

Співпраця вологої тканини, капронового паперу та тиску

Останній спосіб — використання вологої тканини з капроновим папером і натискання. Нерівномірність вологи може призвести до того, що деревина загинається, деформується або скручується. Тому це слугує сприятливою ситуацією, щоб повернути деревині первісну форму. Це допоможе вам отримати найкращі результати.

Способи запобігання деформації деревини

Як кажуть, профілактика краще, ніж лікування. Якщо ви можете запобігти викривленню деревини, то вам не потрібно терпіти біль, щоб це виправити. Є кілька ефективних способів, за допомогою яких ви можете запобігти викривленню деревини.

Огляд

Найкраще зробити огляд деревини під час придбання. Цей метод застосовується лише тоді, коли ви вибираєте шматки пиломатеріалів, які купуєте. У цьому випадку ви можете оглянути всі шматки пиломатеріалів.

Існує спеціальний тип приладів, за допомогою яких можна перевірити вміст вологи в пиломатеріалах.

Деревне зерно

Це один з найскладніших способів запобігти викривленню деревини. Існує три різні способи різання пиломатеріалів. Сюди входять, пиляні на чверть, плоскопиляні та рифтовані.

Цей метод передбачає управління дошкою з того місця, де вона вирізана з колоди. За допомогою техніки плоскопиляної дошки ріжуть рівно, ігноруючи зерно. Розпилений на чверть компроміс між ними. Він наближається до орієнтації зерна. Це більш стабільно, ніж плоскопиляна техніка, а також набагато менш марнотратне.

Зберігання

Наступним найкращим варіантом є зберігання пиломатеріалів з достатньою вентиляцією. Потрібно переконатися, що пиломатеріали сидять врівень. Між розмірами пиломатеріалів не повинно бути відхилень. Це означає, що вам доведеться робити окремі стопки для різних розмірів дошки. Для отримання подальшої інформації рекомендується відвідати сайт https://sale.uub.com.ua/news/shho-dumaje-zelensqkyj-pro-rynok-zemli-v-ukraqini-pochatok-reform.

Правильне затвердіння та сушіння

Ви також можете дотримуватися правильної сушки та затвердіння деревини, щоб запобігти деформації. Ось що рекомендують експерти:

  • Не слід допускати, щоб напівсуха дошка утримувала вологу;
  • Не слід сушити дошку занадто повільно;
  • Не слід пересушувати дошку, оскільки це може призвести до розколів і тріщин;
  • Ви також можете ущільнити кінці пиломатеріалів, щоб запобігти деформації, спричиненій нерівномірним висихання.

About the author