Як в Івано-Франківську можна продати ліс-кругляк через товарну біржу

Продаж необробленого лісу відтепер відкритий кожному. Це сталося у минулому році. Через постанову Кабінету Міністрів України, котру було прийнято ще в грудні 2019, розпочалась експериментальна програма з продажу необробленого лісу через товарні біржи, які акредитовані в системі Прозорро.Продажі. тому в лютому стартували перші торги на ТБ і результат не змусив довго чекати.

Прозорро діє в кожній області нашої країни. Івано-Франківська не є виключенням, тому стати активним користувачем сервісу може будь хто та будь з якого регіону. Минулий рік дозволив впевнитись, що лідером на ринку товарних бірж з продажу необробленого лісу стала ТБ Українська універсальна біржа. Цю інформацію варто тримати в голові коли ви будете обирати надійного партнера.

Що необхідно зробити для реєстрації

Процес активації особистого кабінету в Українській універсальній біржі описано на сайті sale.uub.com.ua. На офіційному каналі Ютуб ви маєте можливість ознайомитись із відеоінструкцією процесу реєстрації. При необхідності краще звернутись до служби підтримки, яка працює задля комфорту користувачів.

Відповідний розділ на офіційному сайті товарної біржи надасть інформацію про актуальні засоби зв’язку. За ними ви зможете зв’язатись із спеціалістом організації та задати йому будь які питання з приводу роботи сервісу. Якщо ви бажаєте стати професійним брокером, то ви маєте нагоду скористатись навчальними посібниками, котрі пропонує Українська універсальна біржа. Окрім того на Ютуб каналі є багато відеоматеріалів, котрі допоможуть опанувати нову інформацію максимально швидко.

Всі підприємтсва, котрі бажають стати учасниками онлайн-аукціонів з продажу лісу-кругляку мають передати адміністрації біржі всю інформацію про юридичну особу. Ця інформація буде перевірена та оприлюднена, щоб інші учасники могли впевнитись у порядності свого контрагента. Для перевірки даних, адміністрація потребує деякого часу. Протягом тижня перевірка завершиться і ви зможете спокійно перейти до процесу торгів.

Враховуючи, що ринок лісу-кругляку відкрили лише у минулому році, сама процедура торгів не змінилась. Якщо ви раніше вже приймали участь у торгах на Українській універсальній біржі, то для вас не буде різниці при виборі нового ринку. Детальну інформацію про закупівлю та продаж лісу-кругляку на сервісі можна переглянути за посиланням https://sale.uub.com.ua/news/kuplyu-kruglyak-dubu-u-ivano-frankivsqku-na-prozorro-prodazhi.

Чи можна отримувати останні новини персонально

Отримати оповіщення про зміни в законодавстві та на ринку необробленого лісу можливо. Для цього організатори надають навіть декілька механізмів на вибір. Для тих, хто бажає завжди бути у курсі останніх новин рекомендується оформити безкоштовну підписку на соціальні мережі Української універсальної біржи.

Якщо у вас є можливість лише переглядати свою електронну пошту, тоді варто скористатися послугою електронної розсилки. Після заповнення невеликої анкети, на вказану електронну пошту будуть поступати новини не лише товарної біржи, а й ринку необробленого лісу в цілому.

About the author