Використання Української Універсальної Біржі

Кожного дня, громадяни все частіше і частіше використовують електронну систему купівлі-продажу активів. Для того, щоб все було чесно, зручно та прозоро, використовують електронну систему торгів Українську Універсальну Біржу. УУБ дозволяє робити покупки  та продажі публічно та в умовах конкуренції. Тобто всі учасники рівноправні і беруть участь в аукціоні анонімно, без домовленостей та махінацій.

За допомогою УУБ відбуваються, також, продажі ринку землі. Всі аукціони з продажу або купівлі ділянки сільського господарства з 01 липня 2021року починають свою роботу на майданчиках Прозорро.Продажі. Насправді існує дуже багато думок щодо впровадження ринку землі в Україні. Деякі виступають за всю цю систему, а інші, навпаки, проти.

Запуск ринку землі на Прозорро.Продажі за законопроектом Президента України

За словами Президента України, громадяни країни, втратили, а точніше були позбавлені законного права власності, яке до речі прописано в Конституції України. І народ не може ні купувати, ні продавати земельні ділянки. Таким чином вони втрачають унікальну можливість вигідного торгу. Президент України Зеленський, вирішив впровадити дану систему ринку землі, оскільки кожен власник аграрних угідь має одержати законне право розпоряджатися ними на власний розсуд. Мова йде перш за все про звичайних громадян, яким на даний момент належить майже 28 млн. га приватних паїв.

Відкривши ринок землі, В. Зеленський 28 квітня 2020 р.,  нарешті підписав довгоочікуваний закон «Про зміну деяких законодавчих актів стосовно обігу земель сільгосппризначення». Цим законом було створено законодавче поле, де проводяться комерційні операції, пов’язані з сільськогосподарськими ділянками землі. Найкраще використати для торгів електронну систему Прозорро.Продажі. Аукціони доступні широкому загалу. За ними легко спостерігати у режимі реального часу, а перемогу здобуває учасник, що запропонував найбільшу ставку.

Новини про ринок землі на УУБ

Останні новини про ринок землі в Україні можна знайти на офіційній сторінці Української Універсальної Біржі. Якщо вас цікавить, як проходить процес впровадження продажу ділянок с/г на ринку землі за участі електронної системи Прозорро.Продажі, перейшовши за посиланням https://uub.in.ua/news, ви знайдете всю інформацію. Ви зможете слідкували за новинами УУБ та процесами, які відбуваються на даному майданчику. 

About the author