Українська універсальна біржа

Дані майданчики є найпрестижнішими в Україні, тому вона є універсальною біржею і офіційної. УУБ акредитована повністю в системі продажів України. Тому багато надають можливість клієнтам придбати дуже вигідні лоти, дуже приємним цінним.

Ну купувати такі лоти можна тільки на таких акредитаційних майданчиках і тільки в системі онлайн аукціонів, саме тому така база працює з 1997 року, але в Україні вона фігурує не так давно. Тому важливо звернути увагу на кредитні договори, які часто є в системі головною особливістю.

За своєю суттю кредитна заборгованість забороняє людині викуповувати що-небудь. Тому банк часто є поручителям і часто все ліквідується. По суті все було побудовано на голландському аукціоні, який є моделлю даного аукціону і за своєю суттю, все починається з того, коли ціна покрокова знижується, але все це вже після великої кількості етапів і стартової вартості.

Прийняття участі в торгах

Можна подати заявку на даний лот, але при цьому потрібно зробити великий внесок зазвичай це близько 5%, він є гарантійним внеском для того, щоб брати участь в аукціоні, не варто забувати, що це онлайн-продукт. Вибрати потрібний лот можна звертаючись на будь-який зі списків і тоді торги будуть мати доступ в інтернет і ставку можна зробити спираючись на будь-який з раундів в аукціоні. Ставки протягом всіх раундів в період аукціону можна робити на сайті УУБ https://sale.uub.com.ua/ru/filter/receivables, кожен хто вніс гарантійний відсоток, може брати участь в цьому.

Так як майданчик є офіційним, то можна придбати будь-яку заборгованість за товар або навіть за послугу і тому найчастіше кредитний портфель складається з декількох угод. У будь-якому випадку, потрібно звернути увагу на кредити і взагалі на все те, що пов’язано з нерухомістю та грошової сфери, покупець повинен бути обізнаний про все.

Неймовірно складно брати участь в аукціоні, в якому не розбираєшся, тому важливо звернути увагу на лоти і всю інформацію, вивчити, як можна більше різних даних. Це буде давати можливість розвиватися і вигравати на торгах, а також купувати хороші лоти, що теж дуже важливо і є першорядним. 

About the author