Торги з обмеженою участю на Прозорро

Купити чи продати товари та послуги за зручною системою аукціону можна через онлайн-платформу державних закупівель ProZorro. Це електронна система. Яка забезпечує прозорість та доступність до публічних аукціонів всіх учасників, які доведуть свою спроможність виконати умови заявника. Для участі у електронних торгах на Прозорро потрібно зареєструватися на платформі та через опцію пошуку знайти потрібний тендер. Для участі у електронних торгах можна також скористатися партнерським ресурсом Mega Sale, інформацію про який можна прочитати за посиланням megasale.com.ua.

Особливості проведення торгів з обмеженою участю

Публічний аукціон з обмеженою участю проводиться у випадку необхідності попередньої перевірки кваліфікації компаній, які подали заявки на участь.

Торги такого формату в онлайн системі Прозорро проводять у два етапи.

Перший етап:

  1. Публікація оголошення про торги з обмеженням участі. В оголошенні публікується назва, адреса та ідентифікаційний код фірми-замовника, назва та код лоту, кількість товарів чи обсяг робіт, час та строки поставки чи виконання, очікувана вартість предмету закупівлі, кваліфікаційні вимоги та іншу необхідну інформацію.
  2. Розміщення на онлайн платформі тендерної документації по оголошеному тендеру.
  3. Кваліфікаційний відбір учасників електронних торгів. У випадках подання менше чотирьох заявок на участь торги автоматично відміняються електронною системою Прозорро. Учасники подають заявки на протязі 30 днів з моменту оприлюднення інформації про проведення публічного аукціону з обмеженою участю.
  4. Розкриття всіх даних у поданих учасниками документах після того, як спливе дата подання документів на кваліфікаційний відбір.
  5. Розглядання документів, які подали учасники. Замовник оцінює їх відповідність тим вимогам, які потрібні для виконання умов тендеру на ProZorro. Якщо у поданих документах є невідповідність умовам торгів, замовник їх відхиляє.
  6. Публікація переліку компаній які пройшли перший етап.

Другий етап:

Учасникам, які пройшли перший етап, пропонується подати тендерну документацію з надання відповідності технічним, якісним характеристикам лоту, та спроможності виконання умов замовника.  В тендерних пропозиціях учасники вказують запропоновані ціни. Строк подання тендерних пропозицій не може бути меншим, ніж 25 днів. Оцінка наданих пропозицій розглядається системою Прозорро в автоматичному режимі, на основі зазначених замовником критерії оцінки. Під час автоматичного оцінювання тендерних пропозицій ні замовник, ні учасники не можуть вносити пропозиції по зміні цін чи змісту тендерних документів.

About the author