Співпраця з УУБ – найважливіший аспект системи електронних торгів

Актуальність торгів, коли арештоване майно може продаватися, було актуальним ще 2015 році, але тоді вони працювали на окремих регіонах. По суті, розробники хотіли створити дуже унікальний інструмент для того, щоб продавати різні об’єкти які були вилучені в певний період часу і у конкретних людей. Можна з радістю заявити, що це у них вийшло ще пару років назад. Все майно, яке було вилучено з-за боргів перейшло державі. Але з часом було прийнято його якось трансформувати в спосіб, який допоможе збільшити казну.

Які є особливості роботи з системи електронного торгів?

Вже п’ять років тому арештоване майно допомогло вирішити загальнодоступну проблему з різними формами управлінням даного активу.

Численні аукціони з продажу вилученої нерухомості, яка була раніше арештовані, часто приходили за закритими дверима. Ніхто не афішував дані заходи, але вони були. Зараз же відомі випадки, коли потенційні покупці хочуть законно купувати таке майно, і тепер хочуть, щоб лоти були відкритими, саме тому все це йде з мінімальною націнкою і від держави.

Насправді, такі лоти могли просто зникати і держава несла великі збитки, а це мільярди.

Тому така система стала прекрасною для того, щоб створювати можливість купувати все законним чином і перестати спокушати людей чорним ринком. Насправді, сайт продає найрізноманітніші товари, починаючи від різної нерухомості, в тому числі комерційної або ж житлової або ж можна поставити фільтр на земельні ділянки, також на гаражі. Після цього, можна звернути свою увагу на різний транспорт, це може бути мотоцикли або скутери, а також літаки і різні інші види транспортного засобу. Також безліч корисної інформації є на сайті https://uub.in.ua/post/AreshtovanemaynovdSETAMkupitinamaydanchikuUUB

З огляду на велику кількість товарів, то є можливість вибрати аксесуари, меблі та багато іншого для будинку. Часто присвячується час на саме такі товари на аукціонах в країні. Для участі торгах необхідно вибрати майданчик, наприклад, Українську універсальну біржу, та пройти нескладну реєстрацію. Після цього у вас буде можливість продавати чи купувати товари за привабливими цінами. Це унікальний проект, котрий потроху виводить економіку України з тіні.

About the author