Що повинно бути в тендерній документації

Пакет документів, який подається учасниками тендеру – це один з критеріїв, на який звертається особлива увага. Більш того, діє навіть спеціальна комісія, що чітко контролює всі ці моменти й бере їх до уваги. Саме тому, завдання кожного учасника – це серйозно підійти до збору паперів. Якщо мова йде про специфічні послуги або товари, то потрібно мати в наявності відповідні сертифікати і ліцензії, які можуть бути присутні серед обов’язкових умов.

Не став тому виключенням сайт tender.uub.com.ua. Українська універсальна біржа також вимагає від своїх учасників того, щоб вони надавали повний пакет документів. Більш того, вони повинні бути завірені та правильно оформлені. Це також не менше важливий момент і він обов’язково відобразиться на ваших шансах в боротьбі за тендер.

Які документи потрібно прикладати до заявки?!

Питання можна назвати суб’єктивним, так як замовники можуть вимагати від своїх учасників трішки різного підходу. Дуже багато залежить від конкретно взятого сервісу.

При цьому, основний тендерний пакет завжди виглядає приблизно однаковим чином і до нього входить:

  • Опис повного пакету документів;
  • Сама заявка на участь в тендері;
  • Свідоцтво про реєстрацію самої компанії або ж юридичного обличчя;
  • Відомості про фінансовий стан компанії та результати її діяльності за звітний період;
  • Копія Ідентифікаційного номера, яка є завірена відповідними органами;
  • Відомості про себе, досвід участі в схожих торгах;
  • Довідку про те, що до компанії немає ніяких претензій зі сторони податкових служб.

Це ще далеко не весь перелік документів, які повинні бути присутні в тендерному пакеті. Варто зазначити, що правильна підготовка тендерного пакета документів – це досить серйозне завдання і для його вирішення потрібно витрати досить багато часу.

У випадку, коли у вас немає великого бажання всім цим займатись, завжди можна звернутися для спеціалістів. Які добре розбираються в цьому питанні й зможуть вам допомогти. Важливо зазначити, що довіряти виконання таких послуг потрібно лише перевіреним спеціалістам.

Також, потрібно розуміти, що коли мова йде про більш незвичайні види торгів по типу надання прав на вимогу по кредиту або ж придбання нерухомості, то й перелік документів знадобиться ще більш серйозний. Враховувати потрібно всі моменти, навіть якщо спочатку вони не здаються вам дуже важливими.

About the author