Ринок деревини буде представлений на аукціоні

Україна представить громадянам країни можливість, здійснювати торги на відкритому аукціоні. Уже в 2020 році можливість продавати деревину стала ключовою для українського ринку. Аукціон Прозорро виручив великі кошти. Ціноутворення стало вкрай справедливим, після того, як це сталося, ринок деревини став ключовим в Україні. Завдяки даному проекту, можливість продавати лісоматеріали законним і прозорим способом зросла в два рази.

Які переваги майданчики Прозорро?

Так як раніше можливість продавати лісоматеріали в одному місці була виключена, то прямі поставки і домовленості завжди говорили про завищену ціну, а встановити стандартну вартість через відсутність ринку було надзвичайно складно. Всім доводилося викручуватися за допомогою торгів на тіньовому ринку, які стали займати 20%. Процвітала корупція і була повна відсутність конкуренції, що сильно позначалося на економіці країни в той непростий період. Тим часом, вже законні аукціони змогли привнести в бюджет приблизно 340 мільйонів гривень. 

Зараз Прозорро хоче порадувати всіх інших тим, що дозволяє реалізовувати в системі продаж лісоматеріалів не тільки для найбільших підприємств, а вже для всіх бажаючих. Щоб отримати більше корисної інформації, перейдіть на сайт Асоціації https://aeaep.com.ua/information/auktsiony-z-prodazhu-neobroblenoi-derevyny-na-ukrainskomu-rynku/

Закарпатська область стала першою, хто включається в боротьбу з тіньовим торговим бізнесом

Держава планує викорінити можливість незаконних торгів, для цього вимагає змінити первинну Постанову, щодо аукціону. Торги територіально розширюються і лісоматеріали будуть представлені во всіх регіонах, за допомогою аукціону Прозорро. Кожен лот буде включати в себе деревину конкретного типу і продаж буде проходити за всіма критеріями.

Отримати доступ до продажів дуже просто, для цього потрібно зареєструватися на одній з будь-яких майданчиків Асоціації і таким чином стати частиною системи торгів Прозорро.

Завдяки такому кроку конкуренція на ринку лісоматеріалів буде зростати, а зацікавлені особи зможуть отримати матеріал по хорошій вартості і абсолютно прозоро. Все це повністю виключає ряд маніпулятивних характеристик, а також можливість провернути махінації, так як система працює в абсолютно прозорому режимі, який все підтверджує.

About the author