Проведення онлайн аукціонів а біржах системи державного підприємства «ProZorro.Sale»

На біржах системи «ProZorro.Продажі» тисячі людей та підприємців реалізовують власні товари, ресурси та послуги. Крім того, електронний майданчик допомагає банкрутам та боржникам банків швидше повернути заборговані гроші кредиторам, аби вийти з цього неприємного становища. Також регулярно проводяться благодійні аукціони, допомагаючи різним людям та організаціям.

Які можливості учасникам торгів надає електронна біржа «Прозорро»?

Перед кожним учасником електронного ресурсу «Прозорро.Продажі» відкриваються різноманітні можливості. До основних можна віднести:

  1. Можливість працювати безпечно. Система захисту біржі працює на вищому рівні. Вона виключає можливість потрапляння в систему користувачів, що можуть проводити будь-які шахрайські схеми та інші протизаконні дії. Також працівники «Прозорро» слідкують за діяльністю кожного учасника, аби не виникало дискримінації між учасниками, корупції, бюрократії та інших проблем. У разі виникнення цього, система блокує можливість користувача проводити дії на сайті та брати участь в онлайн аукціонах.
  2. Можливість зручно та швидко працювати. Інтерфейс сайту біржі розроблений таким чином, аби на головній сторінці користувач зміг знайти усі необхідні посилання. Реєстрація на сайті uub.in.ua займає лише 5-10 хвилин, після яких можна безперешкодно відправляти заявки на участь в аукціонах. Також під час пошуку необхідного оголошення, учасник може скористуватися зручними фільтрами, аби відсортувати усі наявні аукціони бірж.
  3. Можливість навчатися та заробляти. На сайті біржі можна побачити регламент, у якому вказані правила проведення та участі в онлайн аукціонах. Крім того, на YouTubeканалі біржі є детальні відео щодо користування сайтом та інших важливих деталей у роботі. На вебінарахта тренінгах, що проводить електронний простір «Прозорро.Продажі», можна дізнатися багато корисної економічної інформації, стосовно різних видів ринків, аукціонів та бізнесу загалом.
  4. Можливість вільно читати усю публічну інформацію. Кожен користувач може у відкритому доступі переглядати усю документацію та інформацію про біржі системи та їхні аукціони. Слід зазначити, що персональна інформація про учасників не є відкритою для усіх.

About the author