Особливості оренди залізничних вагонів на Українській Універсальній біржі

Прозорро.Продажі та Укрзалізниця запустили проект, згідно з яким можна брати в оренду залізничні вагони. На аукціонах виставляють зерновози та напіввагони. Спочатку пропонували варіанти з п’яти вагонів, поступово їх кількість збільшили. Через акредитований майданчик Української Універсальної біржі можна організувати оренду будь-якого вагону за доступною вартістю та короткі строки.

Головні плюси оренди вагонів через УУБ

Прозоро.Продажі успішно реалізує державне та приватне майно, продає ліцензії на видобуток корисних копалин та здає в оренду вантажні вагони. Завдяки співпраці з електронними майданчиками замовники можуть:

  • оптимізувати витрати підприємства. Електронні закупівлі та оренда на них вагонів дозволяє зекономити 20% коштів. Це стало можливо завдяки прозорій торгово-закупівельній діяльності;
  • розраховувати на чесну конкуренцію та широке коло постачальників;
  • прості умови та процедуру завдяки тому, що весь процес можна контролювати з допомогою автоматизованої системи;
  • розраховувати на прозору звітність;
  • створити хорошу репутацію компанії, оскільки вся інформація знаходиться у відкритому доступі.

Електронні торги виступають ефективним інструментом продажів. На аукціоні можна також на вигідних умовах взяти в оренду вантажні вагони.

Електронні аукціони Української Універсальної біржі з оренди залізничних вагонів

Для участі в торгах потрібно вивчити інформацію на сайті www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/orenda-vagoniv/ та зареєструватися в системі. Переможцем в торгах стає учасник, котрий пропонує найвищу ціну. Під час наступного раунду роблять максимальні суми. Отримує перевагу той, хто робить максимальну стартову пропозицію.

Завдяки правильному використанню системи можна на вигідних умовах взяти в оренду вагони, придбати майно та інші товари.

Система достатньо популярна. Кожен торг публічний та прозорий, організовується відповідно до чинного законодавства.  Наприклад, під час покупок учасники застраховані від ризиків, оскільки кожен лот буде ретельно перевірений.

Майданчик Української Універсальної біржі розвиває даний спосіб оренди та торгівлі. На ньому працюють професійні учасники біржового ринку. Вони забезпечують підтримку та захист інтересів кожного клієнта.

Така система користується популярністю. Всі торги проходять публічно та прозоро, згідно з чинним Асоціація «Біржові та електронні майданчики» намагається розвивати такий спосіб торгівлі. Вона об’єднала підприємства та електронні майданчики. В організації приймають участь професійні учасники біржового ринку. Вони представляють та підтримують інтереси клієнтів в державних органах.

Особливості комерційних аукціонів через систему електронних аукціонів

About the author