Огляд української універсальної біржі

Українська універсальна біржа пройшла реєстрацію в 1997 році. В результаті вона стає однією з перших і єдиних професійних установ в Україні, дозволяють займатися наданням різних біржових послуг. Уже з настанням 2016 року компанія реєструється в популярній системі ProZorro. Відтепер біржа є офіційною, вседоступність, віртуальної платформою для публічних покупок різних товарів. В системі Прозорро.Продажі торги проводяться кожен день, кожен аукціон поділений на кілька основних категорій, де є своя мала приватизація, дозвіл на подальше користування надрами, особисті права на вимогу кредитів, реалізація нерухомого майна, авто, деревні вироби, металеві конструкції, оренда вагонів , рухоме майно, інші різновиди комерційних торгів.

Висококваліфіковані співробітники колл-центру і персональні менеджери, будуть оперативно надавати допомогу кожному своєму клієнтові. Технічна підтримка по діяльності в системі здійснюється за досить короткий час. Для повної зручності клієнтів біржа постійно модернізує сервіс. Останнім часом серед нових розробок з’являються боти на Телеграм і Вайбер каналах. За допомогою електронних роботів компанія спростила свою задачу по розсилці повідомлень. Відтепер дізнатися про нові аукціонах, кожен зареєстрований учасник зможе, увійшовши на свій емейл. Нові аукціони, попередні торги все це зберігається в особистому кабінеті.

Головне, потрібно підписатися на них, щоб своєчасно отримувати інформацію від сайту sale.uub.com.ua. Так за кілька кліків на мобільному пристрої можна буде знайти будь-які необхідні торги по різним обраним категоріям. Також можна підписатися на абсолютно нові лоти, які тільки будуть з’являтися. Все це буде відбуватися в онлайн-режимі. Наші боти виконають будь-яку роботу з пошуку потрібного предмета, нерухомості, транспорту і послуги. Вони не пропустять ні одна цікава пропозиція.

Досягнення нашої системи за останні кілька років

З майже 9 мільярдів гривень, які отримали за десять місяців 2019 року, організатори торгів в обсязі 1 мільярда гривень задіяли в торгах. Переможці аукціонів виплатили за отриманий ним лот.

Два лоти потрапили в ТОП-5 кращих варіантів. Оскільки вартість даних лотів перевищив всі очікування.

У момент запуску нового ринку платформа УУБ завжди залишалася в числі перших. Технічні параметри і тестування порталу було проведено ще в 2016 році. Після цього система не раз змінювалася і ставала тільки краще.

Платформа вважається одним з перших, де були виставлені лоти малої приватизації. Всього за кілька місяців приблизно 50 аукціонів отримують позитивний результат. Так вони виходять в лідери серед безлічі електронних майданчиків.

Тепер в середньому на торгах малої приватизації підвищення мінімальної вартості може становити на 58% більше, а ось учасники УУБ можуть його підняти до нового показника, тобто до 65%. Це додаткові гроші для державного та місцевого бюджету.

В основному зростання первісної вартості на аукціоні через віртуальну платформу УУБ виявляється і в 25 разів більше. В той момент КП «Міський магазин» зміг продати власні права на розміщення каруселей в столиці країни. Другий випадок, відноситься фонду Гробниці Полтавської області, коли вартість його двоповерхової будівлі було збільшено в 350 разів. І це на сайті https://sale.uub.com.ua/about.aspx не межа.

About the author