Купити чи продати дуб-кругляк на публічних онлайн-аукціонах

За запитом «купити дуб-кругляк”  можна знайти цікаві лоти в електронній системі Прозорро.Продажі. Ця процедура діє вже рік і має значні досягнення: понад 26 000 успішних торгів, дохід від яких перевищив 889 млн. Грн. Такі значні результати були досягнуті консолідованими зусиллями Міністерства енергетики та охорони навколишнього середовища та Прозорро.Продажі. 

Окрім дуба, на публічних аукціонах ви можете знайти інші породи твердих порід деревини та хвойних порід дерев: вільху, граб, сосну, бук, ялину, горіх тощо. Виберіть потрібний вам діаметр, довжину та асортимент залежно від призначення.

Купити дуб-кругляк Прозорро.Продажі

Вже рік продаж необробленої деревини проходить прозору та чітку процедуру. Резолюція 1178 значно спростила цей процес та зробила його економічно вигідним для бюджету країни, зокрема для вітчизняних лісових господарств. Відкритість процедури аукціону з продажу лісопродукції в Інтернеті руйнує усталені корупційні схеми та незаконні операції у цій сфері. Завдяки системі Прозорро.Продажі український уряд бореться з тіньовим ринком та приносить значні доходи для розвитку галузі.

Електронні торги допомогли знищити корупційні схеми, які вибудовували роками, і стали найкращим інструментом для української економіки. За чотири роки їх проведення на акредитованих сайтах дохід до Державного бюджету перевищив 35 млрд. Грн. До прозорих аукціонів долучились майже 30 000 учасників. Загалом було проведено понад 352 тис.аукціонів.

Купити дуб-кругляк у системі Прозорро.Продажі

Відтепер кожен може придбати дубові колоди в Інтернет-аукціонах з продажу необробленої деревини в різних регіонах України. Процедура відбувається в системі Прозорро.Продажі де попереднє зібране сировина продається за справедливу ціну, яка формується в аналізі конкурентних відносин. Використання такого популярного та прибуткового ресурсу, як необроблена деревина, вже рік контролюється не лише за допомогою публічних торгів, а й за рахунок створення електронного обліку деревини.

Багато дерев’яних виробників, які ви можете знайти на аукціоні в системі Прозорро.Продажі, маємо перевищити 150 кубічних метрів. м. або початкова вартість 200 тис. грн. Менші партії продаються за старою процедурою. Але нормативна база оновлюється внаслідок успішного проекту з продажу деревини, а тому незабаром вся деревина знаходиться в мережі. Більше інформації на сайті https://megasale.com.ua/kuplyu-dub-kruglyak-na-majdanchykah-prozorro-sale/

About the author