Етапи проведення тендерних закупівель

Велика кількість компаній зацікавлені в тому, щоб стати переможцем тендері на державне замовлення. Зазвичай, такі закупівлі є більш вигідними саме для державної установи, в той час як фірми-виконавці отримують не такий великий прибуток. При цьому, виконання подібних замовлень – це чудова можливість підвищити свою репутацію, чим самим зробити фірму більш відомою. 

Якщо говорити про це коротко, то весь процес участі в торгах прийнято розділяти на 4 основних етапи. Кожен з цим пунктів вміщує в собі ще певні кроки. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб стати переможцем тендера, потрібно більш детально ознайомитися з кожним із етапів.

Про які етапи йде мова?!

Як вже згадувалось раніше, для того, щоб отримати максимальні шанси на перемогу, потрібно чітко розуміти, що повинен зробити учасник, та на що йому варто звертати свою увагу.

  1. Вибір електронного майданчика – це перший та найбільш важливий етап, якому варто приділяти особливу увагу. Перш за все, потрібно впевнитися в тому, що ви обрали акредитований електронний майданчик. Зв’язок з системою ProZorro є обов’язковим, тому це момент не варто ігнорувати. Сайт tender.uub.com.ua – це один з таких ресурсів, в якому не може бути навіть мінімальних сумнівів;
  2. Обравши електронний майданчик, наступним етапом учасника є пошук цікавого оголошення. В процесі потрібно звертати увагу на всі умови проведення торгів, включаючи й правила. Цим моментам потрібно приділяти особливу увагу, щоб чітко розуміти, що буде входити в ваші обов’язки у випадку отримання перемоги;
  3. Збір пакету документів – в залежності від конкретного оголошення. Їх перелік може трішки відрізнятися. В цілому ж, мова йде про одні й ті самі папери. В окремих випадках державне підприємство може запросити надання додаткових сертифікатів та ліцензій;
  4. Надсилання заявки – також, важливо правильно оформити заявку на участь, та подати їх в чітко зазначений термін.

Все це ви можете легко зробити на сайті Української універсальної біржі. Даний сервіс вважається одним з перших в цьому напрямку і з кожним роком він стає все більш популярним.

Якщо ж у вас залишаються якісь питання без відповіді, ви можете отримати її, звернувшись до технічної підтримки електронного майданчика. Зазвичай, оператори завжди знаходяться на зв’язку їй надають швидку та розгорнуту відповідь.

About the author